Prohlášení odpovědnosti

Veškeré informace uvedené na naší webové stránce kratomedix.cz, včetně informací, které jsou prostřednictvím našeho webu poskytovány, jsou určeny pouze ke vzdělávacím účelům. Tyto informace není možné chápat jako odborné rady, ani s nimi nelze takto zacházet. 

NORTH BROTHERS s.r.o. neposkytuje žádné záruky ohledně informací týkající se zdraví. Není možné spoléhat se na informace, uvedené na našich stránkách, jako na možnou alternativu rady lékaře nebo jiného odborníka poskytujícího zdravotnickou péči.

Pokud trpíte zdravotními problémy, doporučujeme vyhledat okamžitou lékařskou pomoc. Žádná z informací uvedených na našem webu není určena jako náhrada lékařské rady, nebo léčby. Veškeré zdravotní záležitosti konzultujte vždy se svým lékařem.

Naše webové stránky obsahují odkazy na webové stránky třetích stran. Tyto odkazy uvádíme pouze pro možné rozšíření Vaší informovanosti. Tyto webové stránky žádným jiným způsobem nepodporujeme. Neneseme žádnou odpovědnost ani záruku za obsah uvedený na webových stránkách třetích stran.

Naše webová stránka nepodporuje, neschvaluje ani neobhajuje dovolené či nedovolené užívání omamných či psychotropních látek. Veškeré informace uvedené na naší webové stránce, včetně informací, které jsou prostřednictvím naší webové stránky poskytovány, slouží pouze ke vzdělávacím účelům. NORTH BROTHERS s.r.o. nenese odpovědnost za obsah uvedený na webových stránkách třetích stran.

NORTH BROTHERS s.r.o. nenese odpovědnost za jakékoliv nesprávné či nevhodné využití informací nebo produktů poskytovaných na našem webu.

Produkty, které na našem webu nabízíme jsou určeny odborným pracovníkům, výzkumným institucím a jsou určeny pouze pro další technické a laboratorní zpracování. Tyto výrobky nejsou určeny ke kouření ani jiné konzumaci. Tyto výrobky nejsou léčivé přípravky. Prodej osobám mladším 18 let je zakázán.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz